Apie Mane

Ar esi kada patyręs nenumaldomą Namų ilgesį? O galbūt, priešingai, esi susidūręs su nepakeliamu Kalnų traukos lengvumu? Ar buvai nors kartą išsiruošęs į Kryžiaus žygį? O gal kaip tik, Tau teko užsibarikaduoti savo kampelyje ir ginti jį nuo ateivių invazijos?

Tikriausiai jau supratai, kur link lenkiu. Šis internet dienraštis (jei neklystu, taip šiais laikais reikėtų vadinti blog’us) yra skiriamas įvairaus plauko keliautojams, stovyklautojams ir iškylautojams. Tiesa, yra kabliukas. Dedikuodamas šį blogą stovyklautojams, omenyje turiu ne vien žmones, mėgstančius keisti fizinę savo buvimo vietą. Tikiuosi, jog šis internetinis dienraštis taps užuovėja visiems dvasios piligrimams – žmonėms, išdrįsusiems pakelti Majos uždangą ir pažvelgti didžiajai realybei į akis. Kiekviena kelionė turi mažų mažiausiai du aspektus: fizinį ir emocinį. Gali būti, jog kartais to nepastebite, tačiau tai liudija ne apie vieno iš jų nebuvimą, o kaip tik – apie neatsiejamą jų susietumą ( 🙂 ) bei ištirpimą vienas kito glėbyje.

Pabaigai – šis tas apie mane. Esu dar labai jauna mergina, visas gyvenimas – man dar prieš akis. Maždaug taip apibūdintų mane mamytė. Vadinuosi Laura ir prižiūriu šį kelionių kampelį laisvu nuo studijų laiku.

Nuoširdžiai kviečiu apsilankyti mano svetainėje! Jaukumą ir šilumą garantuoju!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s