Kaip išgyventi gamtoje, jei kas nors susiklosto ne taip?

Jūs galite patirti šoką, kai pasijusite atskirti nuo civilizuoto pasaulio ir jo teikiamų patogumų: maisto, vandens, būsto, šilumos ir draugijos, bet šoko stiprumą lems susiklosčiusios aplinkybės ir jūsų treniruotumas. Beje, kad ir koks būtų jūsų patyrimas ar pasirengimas tokiai situacijai, kurioje atsidūrėte, pirmiausia privalote skubiai įveikti savo baimę ir neviltį. Prisiminkite, kad aplinkybės, į kurias patekote, niekuo nesiskiria nuo tų, kurias patyrė ir išliko gyvi vyrai bei moterys ankstesniais amžiais arba netgi mūsų laikais tolimuose pasaulio regionuose.

Nors viso šito galite ir nežinoti, bet jau turite savybių, būtinų išgyventi: ryžtą, atkaklumą, ištvermingumą, išradingumą ir humoro jausmą. Tiktai kuo greičiau jomis pasinaudokite atsidūrę naujomis aplinkybėmis. Jūs galite būti nepratę rūpintis maistu ar rasti vandens šaltinį. Bet prisiminkite, kad jūsų savybės bei įgūdžiai, kuriais vadovavotės rasdami ir išlaikydami savo darbo vietą, padėję jums ir jūsų šeimai kasdieniniame gyvenime, yra tokie pat, kaip ir tie, kurie nuo amžių žmonėms padėjo ieškoti būsto, šilumos ir maisto sau bei savo šeimoms.

Kai jūs visa tai prisiminsite, suprasite, kad, ėmęsi protingų atsargumo priemonių, galėsite visai nesunkiai prisitaikyti prie esamos aplinkos. Jūsų jausmai, gerokai atbukę nuo miesto komforto, sustiprės, o jūsų protas tuoj pat ims planuoti kasdieninius poreikius. Jeigu ryžtingai sieksite išgyventi, tai, nepaisydami kliūčių, imsite tvarkyti naująją aplinką. Nesugniužę ir kupini ryžto, jūs sukaupsite savo valią bei energiją ir rasite maisto, vandens ir būstą.

Kitame įraše parašysiu, kas yra svarbiausia, kaip elgtis, jei esate gamtoje ir kas nors susiklosto ne taip.

stovyklavimas

Parašykite komentarą

Filed under Išlikimo vadovas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s